aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Kamiennogórska komunikacja miejska jest z nami już 2 lata. Wystartowaliśmy w styczniu 2019 roku. Początkowo była to jedna linia. Później uruchomiliśmy drugą. Przejazd autobusem był bezpłatny i taki pozostał do dziś. Przewoźnikiem jest PKS Kamienna Góra.

Lubawka - alkomat

Burmistrz Ewa Kocemba wraz z Kierownikiem Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce Aldoną Popardowską, na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Lubawce Ryszarda Chodkowskiego został przekazany alkomat wraz z jednorazowymi ustnikami.

lubawka  - Sanikom

Kamienna GóraBurmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 1 o powierzchni 13,71m2, położonego na I piętrze (2 kondygnacji) w budynku mieszkalno – usługowym przy ul. Słowiańskiej 3 w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - lokal użytkowy ul. Słowiańska - II przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 74,78 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. Słowiańskiej 5.

Kamienna Góra - lokal użytkowy ul. Mała - III przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 140,52 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. Małej 3.

Kamienna GóraBurmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 29,85 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. L. Waryńskiego 10.

fot. UM Kamienna Góra

Czekamy na uchwalenie budżetu, by ruszyć z programem wymiany brudnych źródeł ciepła w Kamiennej Górze. Dofinansowanie, o które będą mogli ubiegać się mieszkańcy, ma pochłonąć 1,5 mln złotych.

fot. UMKG

Wkrótce do mieszkańców Kamiennej Góry trafią ulotki informujące o akcji #SzczepimySię.

MPWiK Kamienna GóraMiejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Kamiennej Górze wznawia osobiste odczyty wodomierzy w mieszkaniach klientów.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA